A Mosaic of Sensitivities / Mozaika Wrażliwości

Czasem współpracujemy, powołując do życia wspólną Mozaikę Naszych Wrażliwości. Piękno. Magia. Tu i Teraz.

Czasem bywa tak, że Kreatywność nie chce do mnie przyjść. Nie widzę obrazów, słów, pomysłów. Jednak ciągle czuję tę ogromną potrzebę, aby tworzyć, aby wyrażać siebie. To wołanie Duszy, która chce dzielić się cząstką siebie z Innymi, która pragnie szybować przez świat. Czasem bywa tak, że im bardziej próbuję tworzyć, tym bardziej mi to nie wychodzi. Frustracja zalewa mój umysł. Mogę się poddać, ale mogę również wyruszyć na poszukiwanie Inspiracji. Czasem wystarczy, że otworzę stare gazety, magazyny i wyszukam słowa, które ze mną rezonują, które do mnie przemawiają. Proste. Wycinam je, układam w slogany, frazy, a może nawet i wiersz, niekiedy. Odpuszczam i bawię się, zrelaksowana. Kreatywności przypływ powraca. Obrazy, zainspirowane słowami, napływają do mojej głowy. Wyobraźnia została nakarmiona.

Czasem zapraszam przyjaciółki, aby razem ze mną pobawiły się słowami. Uwielbiam, gdy zanurzają się w swoim własnym Kreatywnym Królestwie ich Dusz. Radość. Czasem współpracujemy, powołując do życia wspólną Mozaikę Naszych Wrażliwości. Piękno. Magia. Tu i Teraz.

Tworzenie wspólnej spontanicznej poezji sprawia, że otwierają się w nas nowe portale, które łączą nas z naszymi duszami, z naszą podświadomością, ze sobą nawzajem. Proces ten pozawala na uwolnienie się ukrytych wymiarów więzi z Drugim Człowiekiem, z naszymi wewnętrznymi Wszechświatami, ze światem zewnętrznym, z Wyobraźnią, z Magią. Sprawia, że odczuwamy życie w chwili obecnej. Leczy. Umożliwia naszej Wrażliwości przejąć stery i swobodnie się wyrażać, może nawet pierwszy raz od dawien dawna. Mozaika Wrażliwości. Potężna. Piękna. Magiczna. Klucz do naszej Kreatywnej Siły. Wystarczy otworzyć drzwi i przekonać się, co się wydarzy…